Як вибрати рушникосушку

Як вибрати рушникосушку

Ванна кімната — приміщення, в якому кожен проводить достатньо часу за все своє життя. Більш того, в великих сім’ях ванною користуються дуже часто, а це означає, що рушник весь час буде мокрий. Не варто зайвий раз говорити про те, що мокрий рушник може стати як мінімум причиною появи неприємного запаху, а як максимум розсадником грибка. Раніше з цією проблемою боролися, використовуючи мотузку для білизни, але сьогодні це вже не актуально, адже існують рушникосушки.

Сучасний сантехнічний прилад створений для того, щоб вирішити проблему вологих рушників, а також заодно і забезпечити обігрів ванної кімнати. Якщо обирати рушникосушку, виходячи тільки з її ціни, можна не обібратися проблем, адже для раціонального використання потенціалу приладу і власних грошей треба трішки розібратися в технічних характеристиках приладу.

Не забуваємо також, що завжди можна звернутися за рекомендацією в перевірені інтернет-магазини. Один з таких - інтернет-магазині Кераміс. Дивіться ціни на рушникосушки на https://www.keramis.com.ua/uk/category/polotencesushiteli/. Великий вибір і гарантія якості від відомих виробників. Умови доставки та промокодом зі знижкою можна дізнатися за телефоном 0 (800) 30-44-40 - безкоштовно по Україні зі стаціонарних та мобільних

Ключові параметри вибору

Першочергове завдання при покупці — визначитися з типом рушникосушки. Не дивлячись на розмаїття дизайну, всі рушникосушки можна поділити на два види:

  • Водяні. Такі прилади нагріваються завдяки воді, яка тече по водопровідній трубі. В зв’язку з цим температура залежить від того, яка встановлена комунальними службами. Виходом з цієї ситуації може бути придбання сучасних моделей, які оснащені регулятором потужності. Під час встановлення потрібно буде враховувати наявні водопровідні труби, від яких прилад повністю залежний.
  • Електричні. Сучасні моделі, які працюють від електрики. Для їх встановлення необхідно враховувати місце розташування розетки. Головна перевага такого вибору — незалежність від того, яка температура води в крані.

Якщо говорити про економічність, то водяні рушникосушки більш економічні, тим паче їх вартість також знаходиться на доступному рівні.

Не менш важливим параметром вибору можна вважати і матеріал, з якого виготовлений сантехнічний прилад. Нині існують наступні варіанти, які пропонують виробники:

  • Кольорові метали. Мідь, латунь і алюміній — метали, які мають високий рівень тепловіддачі. Із недоліків варто відзначити недовгий строк служби, який не перевищує 10 років.
  • Чорна сталь х хромованим покриттям. Бюджетний варіант, тому не варто розраховувати на довговічність.
  • Нержавіюча сталь. Найбільш практичне рішення. При виготовленні таких рушникосушок використовуються безшовні цільнотягуті труби. Готовий виріб здатен витримувати високі навантаження і протидіяти негативному впливу агресивного середовища.

Конструкція рушникосушки — це здебільшого індивідуальні побажання. Єдине що варто брати до уваги при виборі — раціональне використання вільного простору в приміщенні.

Чотири популярні моделі рушникосушок

Враховуючи той факт, що сучасні виробники пропонують неймовірно широкий асортимент, розгубитися при покупці не складно. Щоб зорієнтувати на по-справжньому якісні моделі, розглянемо чотири такі прилади.

  • Рушникосушка Laris Диана 1050x800 П8 (71207085). Вітчизняна сантехніка, яка відповідає європейським стандартам якості. Має водяний тип, що говорить про економічність. Хромоване покриття и нержавіюча сталь гарантують довговічність и стильний зовнішній вигляд. 
  • Рушникосушка Genesis Aqua Infinite 1200x530 чорний. Продукція української компанії. Водяна рушникосушка виконана в стильному дизайні і завжди актуальному чорному кольорі. В якості металу для виготовлення використана нержавіюча сталь.
  • Рушникосушка Excellent Meteor 850x500 чорний (GREX.ME85.BL). Виріб від польської компанії, який відповідає високим стандартам якості. Водяний тип і конструкція драбини гарантують високу ефективність роботи. Виконаний з нержавіючої сталі.
  • Рушникосушка Mario Марсель хром 700x530/160. Водяний прилад від вітчизняної компанії. Виконаний з нержавіючої довговічної сталі. Має стильний зовнішній вигляд, який до того ж з легкістю впишеться в будь-який інтер’єр приміщення.

В статті ми розглянули чотири популярні моделі рушникосушок, та дали корисні поради спеціалістів в даній сфері, які допоможуть зробити правильний вибір. 

 

Задайте Ваш вопрос сантехнику

Онлайн в мессенджере
чистка канализации   чистка канализации

Вызвать сантехника

срочный выезд