Remco України - Українська філія Групи компаній Remco Building Systems, головне підприємство якої - Remco Ruimtebouw BV - розташовано в Нідерландах в місті Бест. Група Remco входить до складу великої міжнародної корпорації Janssen de Jong Groep, із сукупним річним оборотом понад € 600 млн. Janssen de Jong Groep спеціалізується на будівництві промислових і цивільних об'єктів транспортної інфраструктури і проектному девелопменті на ринках Центральної і Західної Європи і Карибському регіоні.

Швидкомонтовані будівлі


Компанія Remco була заснована в 1972 році в Нідерландах, і вже більше 35 років успішно проектує і створює повнокомплектні будівлі з металоконструкцій на основі власної концепції і технології. Технологія Remco дозволяє будувати великопролітні будівлі, забезпечуючи оптимальне використання кожного квадратного метра площі. Основою концепції Remco є максимальна ефективність використання металу в розрахунку на квадратний метр корисної площі і оптимізація вартості будівництва при незмінно високих стандартах якості. Відповідно, комплексні будівлі Remco характеризуються високим ступенем функціональності, низькими витратами на зведення і подальшу експлуатацію і великий корисною внутрішньою площею. При цьому однією з відмінних рис Remco є різноманітність можливих архітектурних рішень.
Філософія Remco ґрунтується на трьох постулатах: якість понад кількості, ділова репутація вище надприбутків, люди вище машин. Ми впевнені, що вирішальним фактором успішного бізнесу є людський фактор. Таким чином, наші співробітники, замовники і партнери завжди займають центральне і привілейований статус в корпоративній філософії Remco.

Транспортні термінали, логістичні комплекси, складські і промислові будівлі, сільськогосподарські об'єкти, торгові центри, гіпермаркети оптової та роздрібної торгівлі - лише деякі сфери діяльності, в яких реалізовані всі переваги швидкомонтованих будівель Remco. Серед наших постійних замовників - велика кількість компаній зі світовим ім'ям, транснаціональних корпорацій, провідних підприємств в своїх галузях економіки. Ми із задоволенням пропонуємо Вам приєднатися до них!

Яндекс.Метрика