Здравствуйте!

Ми раді привітати Вас на нашому сайті. Скоріше всього, Ви вирішили здійснити непросту роботу - відремонтувати квартиру або офіс, створити атмосферу уют, комфорт, подчеркивая при цьому вашу індивідуальність. Слово «ремонт» у багатьох людей, що мають неудачний досвід, часто викликає неприємні спогади про безвідповідальних та непрофесійних будівельників. В результаті, очікування від якості виконаного ремонту залишаються невдоволеними.
Ми хотіли запропонувати Вам свої послуги високого якості. Наш колектив - спеціалісти, любящие та знаючі своє справу. Ми маємо багаторічний досвід, і в силах втілити ваші проекти та ідеї в реальність. Наші цілі - постійно посилювати нашу репутацію, виконуючи роботу на високому рівні, прагнути до вдосконалення, реалізовувати нові ідеї. Ми впевнені, що якість досягається в результаті правильної організації процесу, використання якісних матеріалів, знання та обов'язкового дотримання технології та послідовного виконання ремонтних робіт спеціалістами з високими професійними навиками.

Наші переваги:

- Безкоштовний виклик мастера для складання кошторису.
- Гибкая система скидок, залежно від обсягу робіт.
- Поетапна оплата.
- Гарантия обслуговування 12 месяцев.


помилки при комплексному ремонті

 Ремонт для власника житла завжди має дві сторони. З одного - це зміни до кращого, оновлення особистого простору та приємні труднощі за вибором кольору обої або нової меблів. З іншого - досить велика кількість проблем, починаючи від фінансових витрат, витрат часу і сил, а часто, і нервів. Кожен ремонт, особливо комплексний ремонт квартир або приватного будинку, супроводжує десятки щоденних питань, своєчасне рішення яких життєво важливо для його успішного завершення.

І не дивно, що при такому напрузі власник житла, як правило, має сім'ю і зайнятий роботою, робить помилки. Це закономерно, однак часто такі помилки можуть зіставити на всі зусилля, особливо якщо мова йде про некачественно проложеній проводку або інших "внутрішніх" проблем, що випливають вже після закінчення ремонту. І в цьому випадку ніколи актуальна правило про те, що краще вчитися на чужих помилках, економя сили та засоби. Особливо, якщо речь йде про ремонте, проводимо сторонними майстрами.

Так які ж найчастіше зустрічаються помилки у власників житла, що заснували косметичний або комплексний ремонт квартир у Києві з залученням сторонніх спеціалістів?

Перша помилка - це, звичайно ж, відсутність чіткого планування всіх етапів ремонту та кінцевого результату. Як не парадоксально звучить, але вона зустрічається не рідше, ніж інші, адже між полюбленим інтер'єром на зображенні та його втілення в життя в квартирі лежить ціла пропасть. І, не планувавши терміни ремонту, фінансові витрати на матеріали та послуги робітників, можливо перевести ремонт з стадії «хочу так так» у стадію «да пусть буде як будет».

Непосредственно з першої помилки випливає і друга помилка, коли людина думає, що може розрахувати всі витрати до копійки. Насправді, запас фінансових коштів повинен бути на 20-25% вище сметів. При цій третій помилці це бажання заощаджувати на матеріалах або сервісах ремонтників, отримуючи нетривалий ремонт разом, наприклад, з некачественною положенною плитою або кривими підвісними проемами, монтуючими "кустарями". Особливо останнє актуальне при великому капітальному ремонте, коли на результати подібних робіт треба «послухати» дуже довго. Ну або переделивать все заново.

При цьому навіть якщо Ви вирішили не заощаджувати і нанимати спеціалістів з перевіреної будівельної компанії, не соромтеся розслабитися. Відсутність контролю за наемними працівниками - ще одна помилка. При покупці матеріалів, не соромтесь вимагати чеків (якщо покупка проводиться не Вами), а також звіти про вартість тих чи інших проведених робіт, щоб потім не побачити в загальному балансі астрономічну суму. Також при цьому старайтесь частіше перевіряти якість робіт, особливо, якщо на період ремонту ви проживаєте в іншому місці (що, кстати, рекомендується нижче).

Разумеется, власник житла - не спеціаліст у всіх питаннях, але для багатьох робіт цілком може бути "інспектором". Тим більше, що зараз в Інтернеті легко дізнатися, як слід проводити укладання ламінату або монтаж віконних блоків, в якій послідовності проводити основні етапи ремонту тощо. У відповідних статтях етапи ремонту та окремих операцій описані в деталях і наведені пояснювальними ілюстраціями. Да і старанні наемні працівники при постійному контролі будуть прикладати набагато більше.

Ще одна помилка - це прагнення зробити комплексний ремонт квартир Києва швидше, в ущерб існуючим нормам. Для висихання штукатурки та шпатлевки потрібен один термін, для нанесення наступного шару фарб - теж свій термін. Догадываетесь, до чому приведе порушення цих норм? Іменно тому бажано в період ремонту жити окремо, щоб він не "тиснув" на вас, спонукаючи до необдуманних вчинків і спешке.

Однак, є ще один аспект, здатний скоротити всі зусилля майстрів - це особисті переваги власника житла. Підібравши невідповідні обкладинки або неприйнятну меблі на свій смак, власник квартири не має права розраховувати на задоволення гостей. К сожалению, у кожного з нас свої переваги, а послуги дизайнера інтер'єру коштують дуже недорого. Так що уникати помилок у цьому питанні залишається уповать тільки на свою розсудливість. Єдине, що можна посоветовати - не робити спонтанні покупки, які захоплювалися матеріалами, що відрізняються за зовнішнім виглядом від бажаного результату, як би привабливо вони не виглядали.

І в повторение можна сказати, що укладання договору з перевіреним будівельною фірмою дозволить уникнути багатьох із зазначених помилок при ремонту.

Будівельна компанія ALL inclusive має великий досвід у проведенні ремонтних робіт будь-якої складності. Наші спеціалісти якісно і в термін зробить для вас комплексний ремонт квартир у Києві або будинку, а також ремонт під ключ. Ми надаємо повну гарантію на всі перевірені роботи і використовуємо тільки найцінніші матеріали, щоб Ваш ремонт порадив вас довгі роки.

Яндекс.Метрика