Ремонт квартири - чимала фінансова інвестиція, тому вимагає грамотного підходу, і розумних рішень, як в раціональному використанні корисної площі, так естетичному інтер'єрі. Упорядкована квартира підкреслить індивідуальність його власника. Якісно виконаний ремонт, продуманість в кожній дрібниці додасть Вам радість і спокій. Всі ці питання важко самостійно вирішувати, їли за плечима недостатньо досвіду в цій сфері, тому Довертесь ваш ремонт професіоналам. Ми знаємо як отримати бездоганний результат, витративши мінімум матеріалів і часу, тому робити ремонт з нами економніше для вас.

Підготовка до ремонту квартири.

            Перш ніж приступити до виконання робіт, наші фахівці вникають в суть побажань клієнта. Ми складаємо кошторис, графік запланованих робіт і договір. Кошторис складається на основі обсягів робіт, це документ, що оцінює вартість ремонту, що містить перелік робіт і їх обсяги, які необхідно виконати за умовами проектної документації. Поетапно, або за домовленістю, готуємо звіти по виконаних роботах, де вказуємо види виконаних робіт з кількістю витрачених матеріалів.

            Наша мета - досягти оптимальних результатів з мінімальними витратами. Ми хочемо, що б ваші вкладення грошей було виправдано, завдання вирішені, і задоволення від співпраці отримано.

Ремонт квартир під ключ київ 

Ремонт в квартирі - це, звичайно ж, цілий калейдоскоп приємних моментів вибору майбутнього інтер'єру. Це підбір меблів і підлогового покриття, заміна вікон і дверей, декорування стін шпалерами, декоративною штукатуркою або фарбою. Ремонт - це вибір тисячі приємних дрібниць, що прикрашають житло, роблячи його милим і затишним, красивим і стильним. Ремонт квартир під ключ київ від компанії ALL inclusive це завжди запорука приємних цін і високої якості.

Але при цьому не слід забувати і про зворотний бік будь-якого ремонту, косметичного або капітального. Будь-який ремонт, особливо став популярним ремонт квартир під ключ, - це ще й клопоти, пов'язані з організацією і власне проведенням ремонтних робіт. Чи знайдеться вподобана меблі чи ні? Зупинитися на ламінаті або краще все-таки перевірений лінолеум? А стіни будемо фарбувати або наклеїв шпалери?

Стикаючись з усіма питаннями безпосередньо, навіть найдосвідченіший людина розуміє, що ремонт - це не тільки вибір вподобаного інтер'єру в інтернеті. І для того, щоб ремонт квартири пройшов з мінімальними витратами нервів і фінансових коштів, необхідно дотримати два основних правила.

Першим з них є елементарне планування обсягів ремонту і очікуваного результату. Будь-наймач повинен чітко розуміти, що він хоче відремонтувати і що отримати в результаті. При цьому важливим аспектом є відповідність отриманого результату очікуваному, що найчастіше безпосередньо залежить від раціональності власника житла. Так, при скромних фінансових коштах або отсуствии необхідних меблів на ринку скопіювати обстановку Версаля або східного палацу навряд чи вийде.

Другим ключовим питанням є узгодження бажань з фінансовими можливостями, що передбачає складання кошторису ремонту. Подібне планування включає в себе відвідування будівельних магазинів або інтернет-сайтів з вибором найбільш дешевий варіант серед прийнятних, обміри ремонтованих площ, підрахунок вартості доставки і послуг на проізвосдво робіт.

Зрозуміло, складання кошторису копійка в копійку, із залученням всієї наявної готівки і без обліки форс-мажорів, ні до чого доброго не приведе. Навіть якщо ви врахували вартість всіх потрібних матеріалів, послуги найманих працівників при виполнініі всього ремонту або його частини, необхідно розуміти що найчастіше навіть сама раціональна кошторис може бути перевищена. І тому, плануючи фінансову сторону ремонту квартири, враховуйте можливі додаткові витрати, аж до 20-30% від вихідної розрахункової суми.

Більш детально при цьому потрібно зупинитися на популярному сьогодні ремонті квартири під ключ. Ремонт квартир під ключ київ передбачає залучення професійних будівельних фірм і компаній. У нього входять і складання дизайн-проекту майбутнього інтер'єру, і закупівля і доставка будматеріалів, і власне сам процес ремонту.

Відразу слід зазначити, що при використанні послуг будівельної компанії перш за все необхідно скласти договір на ремонт і графік ремонту, в якому прописана вартість всіх послуг, що надаються і матеріалів і терміни виконання етапів ремонту, щоб уникнути непередбачених витрат. Згодом, при виявленні недоробок або недоліків договір допоможе обгрунтувати претензії і заощадити на усунення неполадок.

При грамотному підході ремонт квартир під ключ київ обходиться чи дорожче ремонту з залученням окремих фахівців, а витрати часу і сил власника квартири істотно менше, що теж важливо, особливо при об'ємному ремонті. І, звичайно ж, при цьому бажано не економити на якості матеріалів, і тоді новий інтер'єр буде радувати Вас довгі роки.

Компанія ALL inclusive пропонує комплексний ремонт квартир за найкращими цінами. Якісно і в термін наші фахівці виконають всі види ремонту, включаючи ремонт квартир під ключ в Києві. Маючи багаторічний досвід в області ремонту, ми пропонуємо відмінний результат за прийнятні ціни, надаючи гарантію 12 місяців на всі проведені ремонтні та оздоблювальні роботи. Для об'ємних замовлень діє гнучка система знижок.

Яндекс.Метрика