Компанією Remco Ukraine завершений черговий проект недалеко від Києва.

У двох кроках від міжнародного аеропорту Бориспіль здано в експлуатацію комплексну швидкомонтовану будівлю, системи Remco. Українська філія Remco у встановлені терміни здійснила постачання і монтаж комплексуї будівель заводської готовності для британсько-українського спільного підприємства із виробництва товарів побутового призначення. Призначення будівлі - склад площею 2430 м2 з офісними приміщеннями. Попереднім проектом Remcо Ukraine був "Садовий центр" площею більше 2000 м2 в центрі Києва.

Remco приходить на Кариби. Головна компанія групи Remco побудує магазин-склад площею 2500 м2.

Головною компанією групи Remco укладений контракт на виготовлення швидкомонтованих конструкцій будівлі для магазину-складу площею 2500 м2. Черговим клієнтом Remco Ruimtebouw стала компанія на острові Кюрасао на Карибах. Основним бізнесом Замовника є оптова торгівля електротехнічними, освітлювальними і сантехнічними приладами і матеріалами. Постачання конструкцій швидкомонтованих будівель буде здійснена 32 контейнерами. Управління проектом і шеф-монтаж організують фахівці Remco.

Президент Румунії Траян Бэсеску взяв участь в церемонії відкриття нового заводу компанії Vitafoam в місті Лудуш, Румунія.

Компанія Vitafoam є великим світовим виробником гнучких поліуретанових пен промислового і побутового призначення.

Виробничий комплекс площею більше 11 000 м2 побудовано компанією Remco Romania, і на сьогодні є одним з найбільших проектів, реалізованих румунською філією Remco.

Яндекс.Метрика