Remco — Рішення проблем Замовника

Завдання розробки концепції, проектування, узгодження і будівництва нової будівлі промислового, комерційного або складського призначення, як правило, лягає тягарем на основні бізнес-процеси Замовника, створюючи потребу в залученні значних фінансових, організаційних, людських, матеріальних і тимчасових ресурсів. Об'єднуючи інжиніринг, проектування, узгодження, виробництво і монтаж будівлі в систему, Remco надає Замовникові можливість рішення усіх цих проблем. У встановлені терміни і за узгодженою ціною ми утілюємо Ваші ідеї і побажання в готову будівлю, що повністю відповідає Вашим вимогам.

Remco — Відповідальний і надійний партнер

Після того, як рішення про інвестування в будівництво прийняте, вирішальним стає питання часу. У найкоротші терміни Remco надає Замовникові ескізи і бюджетну оцінку вартості будівлі, потім, упродовж декількох днів — детальну комерційну пропозицію. При необхідності, Remco забезпечує фінансовий інжиніринг і управління проектом, сприяє в отриманні дозволу на будівництво і організації робіт на будівельному майданчику силами кваліфікованих фахівців.

Remco — Безперервний контроль якості

В процесі реалізації проекту, Remco відстежує і контролює усі параметри якості. Закономірним результатом використання високоякісних матеріалів і комплектуючих, передових технологій проектування, європейської культури виробництва і належним чином організованих будівельних робіт є максимальна функціональність і довговічність комплексних швидкомонтованих будівель Remco. Продукція і послуги Remco відповідають європейським стандартам і нормам ENV, DIN, міжнародній системі якості ISO 9001, а також російським нормам якості і технічного регулювання.

Remco — Оптимізація вартості

Ми розуміємо, що при виборі партнера в будівництві значну роль грає чинник вартості. Тому Remco використовує усі переваги своєї розгалуженої мережі виробничих майданчиків, що дозволяє оптимізувати транспортні витрати і мінімізувати, або уникати митних зборів. Це забезпечує привабливу вартість конструкцій, використовуваних для будівництва Вашого об'єкту, при незмінно високій якості продукції.

Remco — Управління процесом

Будівництво об'єкту від розробки концепції і проектування до введення в експлуатацію представляє з себе складний процес. Фахівці Remco, що мають успішний досвід будівництва «під ключ» тисяч будівель різних видів, забезпечать успішну реалізацію Вашого проекту без неприємних «сюрпризів», перевитрат бюджету і зривів термінів.

Remco — Перевага досвіду

Більш ніж 35-річний успішний досвід будівництва тисяч об'єктів по усій Європі дозволив Remco накопичити унікальний потенціал, що дозволяє реалізувати проекти будь-якої складності, утілюючи в життя найсміливіші ідеї і повністю задовольняючи потреби Замовника. Вражаючий референц-лист проектів Remco в багатьох країнах є живим доказом ефективності взаємодії Remco і наших сертифікованих місцевих партнерів-підрядчиків.

 

Яндекс.Метрика