У списку наших постійних замовників велика кількість компаній зі світовим ім'ям, транснаціональних корпорацій, провідних підприємств у своїх галузях економіки. І ми із задоволенням пропонуємо Вам приєднатися до них.

Гарантовані найкоротші терміни

Сучасні технології і висока культура виробництва дозволяють безперешкодно здійснювати монтаж повнокомплексних будівель Remco у максимально стислі терміни, без проведення зварювальних робіт і додаткової обробки матеріалів на будівельному майданчику. Найкоротші терміни будівництва при незмінно високій якості — основна відмітна особливість швидкомонтованих будівель з металоконструкцій Remco.

Неперевершена європейська якість

Remco проводить безперервний моніторинг і контроль якості своєї продукції. Будівельні металоконструкції Remco виготовляються на сучасному устаткуванні з матеріалів найвищої європейської якості від надійних постачальників.

Кращі матеріали для промислового будівництва

Конструкції Remco виготовляються з якісної сталі, неймовірно міцного і довговічного матеріалу. Сталеві конструкції заводської готовності роблять процес зведення будівлі технологічним і швидким. Технологія Remco Building Systems забезпечує максимальну гнучкість і функціональність конструктивних рішень.

Мінімальна вага конструкцій, максимальні безопорні прольоти

Використання передової технології проектування великопролітних будівель з використанням зварної двотаврової балки змінного перерізу, дозволяє мінімізувати витрату металу з розрахунку на квадратний метр корисної площі, зменшуючи навантаження на фундамент і, відповідно, скорочуючи витрати на будівництво. Можливість зведення значних прольотів без проміжних опор значно збільшує функціональність Вашої будівлі, дозволяє максимально ефективно використовувати кожен квадратний метр його площі.

Індивідуальні рішення «зроблено за міркою»

При розробці індивідуального рішення для Вашого об'єкту будуть враховані усі нюанси, від логістичних і експлуатаційних аспектів, що визначають планування майбутньої будівлі, до спеціального технологічного оснащення. Концепція Remco надає Вам великий вибір можливостей і варіантів, в порівнянні з традиційними технологіями будівництва.

Готові рішення для Вашого бізнесу

Remco об'єднує інжиніринг, проектування, виробництво і монтаж будівлі в систему, яка надає Замовникові практично необмежені можливості при розробці концепції майбутнього об'єкту і гарантує отримання найкращого результату без стресів, авралів, перевитрат бюджету і зривів термінів, характерних для будівництва за традиційними технологіями.

Економія Ваших витрат на будівництво і введення в експлуатацію

Використання сучасних європейських технологій проектування і будівництва з металоконструкцій заводської готовност і передовий досвід управління будівельними проектами, дозволяють досягти значної економії витрат при найкоротших термінах зведення будівлі найвищого ступеня надійності. Remco Building Systems — це оптимальна вартість квадратного метра корисної площі сучасної швидкомонтованої будівлі європейської якості.

Скорочення термінів повернення Ваших інвестицій

Повна комплектність, максимальна міра заводської готовності металоконструкцій і європейська якість швидкомонтованих будівель Remco дозволяють в мінімальні терміни звести і запустити в експлуатацію Ваш промисловий, складський або комерційний об'єкт. Застосування комплектних швидкомонтованих будівель Remco в будівництві об'єктів Вашого бізнесу дозволяє скоротити терміни повернення Ваших інвестицій.

Вигідні умови співпраці

Компанія Remco не лише зводить будівлі європейської якості, але й забезпечує максимальні фінансові вигоди найвимогливішим Замовникам. Завдяки нашому стійкому фінансовому положенню, ми пропонуємо нашим клієнтам привабливі умови оплати і гарантійні зобов'язання, забезпечуючи максимальну безпеку і упевненість.

Переваги досвіду і бездоганної репутації

Багаторічний досвід і бездоганна репутація Remco дозволяють гарантувати нашим замовникам завершення проекту у визначені терміни із чітким дотриманням бюджету. У встановлені терміни ми утілюємо Ваші ідеї і побажання в готову будівлю, що повністю відповідає Вашим вимогам.

Яндекс.Метрика