Установка вани

- Аварійний виїзд на протязі години

- Гарантія на роботу від 1 року

- Безкоштовна консультація

Ванна кімната - це те місце, де хотілося б завжди підтримувати приємну для тіла температуру повітря. У холодну пору року домогтися виконання такого бажання можливо, встановивши своєрідний радіатор опалення, званий полотенцесушителем. Нарекли його так за можливість не тільки підтримувати комфортний мікроклімат в домашній «лазні», але і сушити вологі рушники, білизна.

Монтаж і заміна полотенцесушителя виконується з трьома видами модулів:

  • з водяним теплоносієм;
  • електронагрівальні;
  • комбіновані.

    Звернувшись в сервісний центр RemSanteh в Києві , ви отримаєте в нашій особі відповідального, сумлінного виконавця, який професійно проведе весь необхідний обсяг робіт за доступними цінами .

    Особливості установки полотенцесушителя

    Проста на перший погляд послуга часто вимагає певних навичок при виконанні, що залежить від способу кріплення агрегату, умов його розташування, виду теплоносія. Водяні модулі підключаються до опалювальної мережі або гарячого водопостачання, електричні легко монтуються в будь-якому місці, але залежать від наявності джерела живлення. Відповідно, комбіновані вимагають обліку всіх попередніх умов установки теплообмінника. Його привабливість полягає в тому, що комфортний мікроклімат в приміщенні можна підтримувати в будь-який час року незалежно від опалювального сезону.


Быстрая консультация по телефону