Розводка водопровідних труб

- Аварійний виїзд на протязі години

- Гарантія на роботу від 1 року

- Безкоштовна консультація

Надійне та ефективне планування розведення труб по квартирі – важливий етап створення привабливого дизайну та забезпечення максимальної функціональності сантехнічного обладнання. У компанії Remsanteh Groupe працюють висококваліфіковані сантехніки, які створюють оптимальні проекти водопроводу та каналізації для облаштування сантехузлів різної конфігурації. Великий досвід, солідна матеріально-технічна база та ретельний відбір кадрів – це база, де росте і вдосконалюється підприємство. Його робота позитивно оцінюється численними клієнтами, які цінують якість та індивідуальний підхід до вирішення сантехнічних проблем будь-якої складності.

Етапи робіт із заміни труб у квартирі

Приховані інженерні комунікації - одна з умов комфортного облаштування сучасних жител. З стилів, що використовуються в сучасному дизайні, тільки «лофт» або «гранж» і їм подібні, виставляють проводку і трубопроводи напоказ. Ми виходитимемо з того, що найчастіше, труби подачі води та каналізації воліють приховувати під декоративним оздобленням. Тому, перш ніж приступити до декорування, необхідно ретельно продумати схему трубопроводу, забезпечивши підведення води та її стік до основних сантехнічних вузлів.

Також варто подбати і про перспективу встановлення додаткового обладнання, наприклад, гігієнічного душу або біде, пральної машини, бойлера та ін. Продумавши схему до дрібниць Вам не доведеться нести непродуктивні витрати і робити додаткові відводи на шкоду існуючому інтер'єру.

Наступний етап - вибір матеріалу труб. Тут слід покластися на думку досвідчених фахівців, які не рекомендують класти розчин та кахель на труби з металу чи металопластику. Оптимальний варіант труб під оздоблення – полімерні. Вони хороші тим, що не схильні до корозії, їх термін придатності до півстоліття, крім цього надійна і технологія виконання стиків, яких у квартирних трубопроводах досить багато.

Ну і найвідповідальніший етап - монтажні роботи. Фахівці-сантехніки, які виконують розведення, просто зобов'язані знати властивості матеріалів, з якими їм доведеться мати справу, досконало володіти інструментарієм та мати достатній досвід, щоб вирішувати складні інженерно-технічні завдання, пов'язані з якісним, безперебійним функціонуванням усього обладнання.


Быстрая консультация по телефону