Монтаж водопостачання

- Аварійний виїзд на протязі години

- Гарантія на роботу від 1 року

- Безкоштовна консультація

Одним з обов'язкових умов комфортного проживання є використання якісної системи водопостачання, яка передбачає безперебійну і рівномірну подачу холодної і гарячої води в точках водозабору. Монтаж водопроводу вимагає грамотного складання схеми, точного виконання розрахунків, правильного вибору обладнання, певних знань і навичок для виконання роботи, тому про самостійну установці не може бути й мови. Якщо ви хочете замовити дану послугу в Києві , то звертайтеся в компанію RemSanteh, ми пропонуємо високу якість за прийнятну < b> ціну .

Особливості монтажу водопроводу

Існує два варіанти реалізації системи водопостачання, в залежності від джерела отримання води: власний або централізована водопровідна магістраль.

До переваг першого способу відносяться:

 • незалежність від будь-яких зовнішніх умов;
 • монтаж водопроводу можливий, навіть якщо не можна підключитися до магістрального трубопроводу;
 • немає необхідності платити комуналку за водопостачання;
 • можна встановити фільтри для отримання більш якісної води.

  В якості власного джерела може виступати колодязь глибиною не більше 15 м, але він відрізняється низькою якістю води і появою мулу під час використання.

  Буріння свердловини дорожчий варіант, вона може бути піщана або артезіанська. Глибина першої стандартно не перевищує 50 м, для очищення води застосовується спеціальний фільтр. Глибина другий визначається точкою залягання вапнякового шару, досягає декількох сотень метрів, при цьому забезпечується висока якість води, часто не вимагає додаткового очищення, і тривалий термін служби.

  Для подачі води необхідно підібрати гарне насосне обладнання з відповідними параметрами.

  Переваги централізованого водопостачання:

  • відсутня потреба в установці насосної станції;
  • проводиться водопідготовка, включно з очищенням і знезараження;
  • низька вартість робіт.

   Так як централізоване постачання води здійснюється, як правило, для жителів міської нерухомості, часто < b> в квартирі використовується централізоване, а в приватному будинку - автономне водопостачання.

   Весь процес установки передбачає проведення комплексу заходів. Починається він з проектування, оцінювання архітектурних особливостей споруди, обсягу споживання води, типу грунту і глибини водоносного шару, виконання всіх розрахунків, включаючи ціни на витратні матеріали і роботу.

   Для прокладання водопроводу використовуються різні труби, але рекомендовані матеріали їх виготовлення:

   • поліпропілен - витримує великий тиск, не схильний до корозійних процесів, довговічний;
   • найманець - завдяки тому, що такі труби добре згинаються, зменшується кількість з'єднань, з ними просто і зручно працювати.

    Після підбору необхідного обладнання безпосередньо виконуються установчі роботи, включаючи розведення труб у ванній . В кінці система запускається і перевіряється на працездатність під тиском.

    Монтаж водопроводу досвідченими фахівцями

    Від вас не потрібно ніяких зусиль і особливої ​​участі ні на одному етапі робіт, якщо ви довірите монтаж водопроводу професіоналам з компанії RemSanteh. Всі важливі нюанси будуть обговорені ще при оформленні замовлення і попередньому огляді місця майстром. Ми гарантуємо оперативність і високу якість установки, так що система водопостачання прослужить вам довгі роки.

    Ми пропонуємо і інші сантехнічні послуги з виїздом по Києву , при цьому у нас встановлені доступні ціни , з усіма пропозиціями ви можете ознайомитися на нашому сайті.


Быстрая консультация по телефону