Заміна труб

- Аварійний виїзд на протязі години

- Гарантія на роботу від 1 року

- Безкоштовна консультація

Подача тепла і води, відведення стоків здійснюється по трубопроводах, тому вкрай важливо, щоб вони завжди були в справному стані. Компанія Remsanteh Groupe володіє більш ніж десятирічним досвідом роботи в сфері облаштування сантехнічних комунікацій і пропонує провести повне обстеження систем, усунення виявлених дефектів будь-якої складності за доступними цінами. У нас працюють кваліфіковані фахівці, які використовують сучасний інструмент, високотехнологічні матеріали вітчизняного і імпортного виробництва.

Етапи робіт по заміні труб в квартирі

З усіх зручностей, якими ми наділяємо свої житла, центральне водопостачання, опалення та каналізація є ключовими в забезпеченні життєдіяльності людини. Незважаючи на гадану простоту, це складні інженерні споруди, тому підхід до їх облаштування, ремонту та заміни не терпить непрофесіоналізму. Заміна труб у квартирі проходить в кілька етапів:

 • вибір арматури і труб, виходячи з матеріалу їх виготовлення і експлуатаційних умов;
 • узгодження робіт з сусідами;
 • локалізація робіт з відключенням окремих ділянок і стояків;
 • заміна або ремонт трубопроводів;
 • випробування оновлених або відновлених комунікацій.

  Кожен з етапів, не кажучи вже про весь комплекс робіт, вимагає знань в частині матеріалознавства, технологій облаштування систем водопроводів, каналізації, опалення. Будь-яке з окремо взятих напрямів має ряд особливостей, які необхідно враховувати в процесі ремонту або заміни труб. Сучасні інженерні комунікації орієнтовані на новітні технології та підпорядковані строгим вимогам будівельних норм і правил, які повинні досконально знати виконавці.

  Технології облаштування трубопроводів

  Удосконалення інженерних комунікацій триває століттями. У наш час матеріали, з яких роблять труби, зазнали кардинальних змін. Сучасний ринок пропонує наступні види:

  • мідні;
  • сталеві;
  • з нержавіючої сталі;
  • полімерні;
  • металопластикові.

   З урахуванням такого розмаїття, виконавець повинен володіти не тільки знаннями, а й досвідом роботи з цими матеріалами, мати достатній арсенал обладнання та інструментів. Тому для вирішення будь-яких завдань, пов'язаних з трубопроводами різного призначення, користуйтеся послугами тільки солідної компанії з досвідченими фахівцями.


Наші переваги

   Працюємо 7 днів в тиждень

    Контроль якості

   Досвідчені майстри

   Власний склад запчастин

Быстрая консультация по телефону

Партнер з перекладу текстів бюро перекладу Київ Goldentime

Яндекс.Метрика