Проектування систем водопостачання

- Аварійний виїзд на протязі години

- Гарантія на роботу від 1 року

- Безкоштовна консультація

Монтаж систем водопостачання та каналізації обов'язково починається з проектування, яке виконується ще перед початком будівництва будівлі. Багато хто хоче заощадити на вартості послуг проектувальника і тому почали встановлення з неграмотно складеним проектом або без будь-якого проекту взагалі. Але в підсумку така економія призводить до набагато більших витрат при виявленні помилок, наслідки яких видно вже на початкових стадіях монтування. Якщо все ж бюджет невеликий, але є бажання, щоб все було виконано на професійному рівні, то доступні ціни на послуги в Києві ви знайдете в нашій компанії RemSanteh.

Що потрібно враховувати при проектуванні водопостачання

Проектування водопостачання починається тільки при наявності технічного завдання від дизайнера, в якому вказана така інформація, як моделі змішувачів і лійок. Це важливо знати, щоб грамотно скласти схему розміщення труб, підібрати їх оптимальні розміри, і вибрати запірну арматуру. Для розуміння того, де конкретно повинен бути проведений трубопровід, в ТЗ повинні бути і схеми стін з усіма сантехнічними елементами. Якщо ви не хочете користуватися послугами дизайнера, то можете самі надати необхідні дані.

Діаметр трубопроводу визначається витратою води і швидкістю її пересування, яка повинна становити від 0,4 до 0,6 м / сек. Неправильні параметри можуть привести до появи шуму і протікання.

На етапі проектування варто також розглянути питання про джерело водозабору. Якщо немає бажання або можливості отримувати воду з центральної магістралі, то вдаються до буріння колодязів і свердловин. Максимальна глибина колодязя - 15 м, на цьому рівні вода містить чимало бактерій і відходів, тому вимагає додаткового очищення. Через це багато хто воліє свердловини глибиною до 70 м. При проектуванні буріння необхідно враховувати наступні фактори:

 • тип і особливості грунту;
 • загальна площа ділянки;
 • рівень пролягання грунтових вод;
 • рівень промерзання грунту в холодну пору року;
 • рівень опадів;
 • відстань між будівлею, свердловинами і очисними спорудами;
 • наявність поруч об'єктів, що впливають на установку систем.

  Если планируется использование не только холодной воды, то нужно предусмотреть схему горячего водоснабжения. Оптимальными для него будут трубы из меди или металлопластика. Напор должен быть легко регулируемым при открытии и закрытии клапана крана.

  Существует несколько способов разводки водопровода, востребованными являются:

  • последовательная схема – к одной общей трубе, имеющей наибольший диаметр, выполняется последовательное подключение всех устройств, отдельно для холодной и горячей воды. Так как подсоединение выполняется при помощи тройников, этот способ еще называют тройниковым. Цена на установку такого водопровода небольшая, но он актуален только для небольших помещений с малым количеством сантехники;
  • коллекторная схема – вода из общего стояка сначала попадает в коллектор, а уже оттуда переходит к приборам, что способствует равномерному ее распределению. Преимущество данного варианта еще в том, что есть возможность отключить одно из устройств в случае поломки, и это никак не повлияет на работоспособность остальных.

  Как заказать проектирование водоснабжения

  Проектирование водоснабжения требует учета многих важных нюансов, поэтому им должны заниматься исключительно профессионалы. В нашей команде, находящейся в Киеве, специалисты с многолетним опытом, которые могут грамотно составить проект, а также при необходимости выполнить последующий монтаж системы водопровода и канализации. С ценами на услуги вы можете ознакомиться на нашем сайте.


Быстрая консультация по телефону