Радіатори опалення

- Аварійний виїзд на протязі години

- Гарантія на роботу від 1 року

- Безкоштовна консультація

Так уже повелося, що традиційним теплоносієм в сучасних оселях є вода. На думку тих, хто стояв біля витоків «парового опалення», саме ця субстанція є оптимальним варіантом для нагріву і перенесення тепла в наші будинки і квартири. Але, приборкана водна стихія час від часу показує нам свій норов, приборкати який під силу лише професіоналам.

Кваліфіковані майстри-сантехніки компанії Remsanteh Groupe завжди готові прийти на допомогу і усунути неполадки в системах опалення різної конфігурації і складності. Для цього у них є величезний досвід і сучасний інструментарій. Ось уже добрий десяток років фахівці вирішують непрості сантехнічні завдання, отримуючи вдячні відгуки клієнтів. Раціональні ціни і гарантія якості дають споживачам впевненість в тому, що житло завжди буде зустрічати їх теплом і затишком.

Профілактика аварійних ситуацій опалення

Ситуацію з розгерметизацією системи опалення інакше як катастрофою і не назвеш. Гаряча вода і всепроникаючий пар виводять з ладу і дорогий ремонт, і меблі, і побутову техніку, а в багатоповерхівках це ще й обурені сусіди, зі стель у яких ллється вода.

Профілактика - це комплекс недорогих превентивних заходів, які допомагають запобігти найгірший варіант розвитку подій, і починається вона, як би дивно це не прозвучало, в магазині , де купуються радіатори опалення. Тут вам на вибір запропонують масу варіантів:

  • біметалеві;
  • сталеві;
  • чавунні;
  • алюмінієві;
  • мідні;
  • пластикові.

    Різноманітні і конструкції: панельні, трубчасті, секційні, пластинчасті. Незважаючи на гадану простоту рішення, яке часто грунтується на ціні виробу, будь-який фахівець порадить, перш за все, звернути увагу на експлуатаційні особливості батарей. Ось тільки один приклад: пластикові радіатори встановлюються лише в тому випадку, якщо теплоносій не нагріватиметься вище 80 0 . Ті чи інші обмеження присутні і для інших типів батарей. Як бачимо, навіть на цьому етапі необхідна консультація фахівця.

    Щоб оцінити працездатність вже встановлених радіаторів, слід уважно оглянути стикувальні вузли. Не варто сподіватися на випадок, і, якщо є видимі патьоки, сліди іржі - не зволікайте, звертайтеся до досвідчених сантехнікам для заміни секції або всієї батареї.


Быстрая консультация по телефону