Штроблення стін

- Аварійний виїзд на протязі години

- Гарантія на роботу від 1 року

- Безкоштовна консультація

Штроблення стін є важливим етапом при укладанні прихованих комунікацій, дозволяючи заховати непривабливі вузли та інші складові частини. Крім додання естетичності, даний прийом забезпечує захист від випадкових ударів об виступаючі частини труб і від опіків при зіткненні з гарячими їх поверхнями. Очевидно, що труби опалення немає сенсу закладати в стіни, вони віддають тепло. штробірованія актуально тільки при монтажі систем водопроводу і каналізації. Альтернативний метод маскування розводки труб - створення гіпсокартонного короба. За ціні не сильно відрізняється, але мало хто вдаються до його використання, так як він зменшує простір приміщення.

Що потрібно знати про штроблення стін

Будівельні норми і правила передбачають деякі вимоги до процесу штробления стін:

 • перед початком виконання робіт необхідно вивчити проект будівлі, так як не можна руйнувати опорні і несучі стіни, які відповідають за стійкість споруди в цілому;
 • для розбірних конструкцій слід встановлювати відкриваються панелі, щоб завжди мати доступ до їх механізмам і вузлів;
 • приховувані в штробі об'єкти не повинні бути більше третини товщини стіни;
 • якщо в трубопроводах передбачається протікання гарячої рідини, то періодично на однаковій відстані потрібно зробити спеціальні «кишені », де будуть розташовуватися проміжні вузли. У них компенсується лінійне розширення труб при нагріванні;
 • обов'язково варто ознайомитися зі схемою електромережі, щоб не наштовхнутися під час роботи на приховані раніше кабелі і дроти, це загрожує не тільки отриманням травм від ураження електрикою, а й зовсім летальним результатом;
 • при закріпленні труб хомутами, останні не повинні з ними стикатися, інакше під час роботи трубопроводу буде чути шум;
 • порожнину прорізаного каналу повинна заливатися так, щоб залишалася хороша прошарок повітря; < / li>
 • бажано зберігати схему конструкції, щоб при виникненні проблем або під час наступного ремонту можна було легко знайти всі вузли, інакше візуально це зробити буде складно.

  Щоб не думати про всі перераховані нюансах, краще не намагатися самостійно руйнувати стіни, а відразу довірити цю справу професіоналам . Одні з кращих фахівців в Києві працюють в компанії RemSanteh, при цьому вартість < span style = "font-weight: 400;"> наших послуг в співвідношенні з високою якістю роботи вас неодмінно порадує.

  Як виконується штроблення стін

  штробірованія вручну зубилом, молотком або сокирою відрізняється значною трудомісткістю. Потрібно багато часу і зусиль навіть для маленьких ділянок стін, не кажучи вже про великі обсяги і, тим більше, для бетонних поверхонь.

  Використання болгарки прискорить процес, але разом з нею буде складно дотримуватися однакової глибини пропила. До того ж, виконання роботи не обійдеться без пилу і шуму.

  При застосуванні перфоратора або ударного дриля робляться отвори через кожні 1-2 см, які потім з'єднуються між собою. Все, що знаходиться між виїмками, очищається.

  Найдорожчий по ціні , але найкращий спосіб - штробление за допомогою спеціального інструменту - штроборіза. Їм можна досягти рівної глибини за найкоротший час з мінімумом пилу.

  Штроблення стін являє собою наступну схему послідовних дій: < / span>

  • проектування і розробка схеми майбутньої конструкції;
  • створення штроби, вирівнювання і очищення отриманої канави;
  • установка трубопроводів;
  • закріплення труб хомутами;
  • з'єднання точок входу і виходу системи;
  • запуск і перевірка на герметичність;
  • заливка каналу.

   Замовляйте послугу штробірованія в Києві за прийнятною ціні на нашому сайті, або зателефонувавши за вказаним номером телефону зараз, і вже в найближчі терміни ви зможете задовольнятися естетичним виглядом приміщення з прихованими комунікаціями.


Быстрая консультация по телефону