Установка колектора опалення

- Аварійний виїзд на протязі години

- Гарантія на роботу від 1 року

- Безкоштовна консультація

Ви живете в Києві , і ваша система опалення не справляється з навантаженням? Щоб зробити обігрівальний механізм більш надійним і продуктивним, необхідно його модернізувати - встановити колектор. Це інноваційний пристрій значно підвищить зручність використання і ремонтопридатність теплового механізму. Його основним завданням є рівномірна роздача теплових потоків по контурах загальної структури. А окремі гілки, які підключені до технічного елементу, є незалежними один від одного.

Принцип роботи пристрою

Прилад грає роль розподільного вузла. Основними його елементами є гребінки 2 типів:

 • подає. Несе відповідальність за передачу теплоносія;
 • зворотна. Відводить охолоджені носії до генератора.

  В сумі вони формують групу з виходами для приєднання до апаратів обігріву. Їх буває різна кількість. Можна додати відводи, встановити водозливні або збезповітрення, спеціальні лічильники. Таким чином, можна контролювати внутріконтурное тиск при ремонті.

  Принцип функціонування колектора дуже простий. Теплоносій, підігрітий до відповідної температури, надходить на що подає гребінку. Відбувається його розподіл між приладами. До кожного прокладений трубопровід. У радіаторі рідина охолоджується, далі надходить через зворотний гребінку до котла. Такі процеси дозволяють агрегатів рівномірно розігріватися, адже до них окремо проходять подають труби.

  Для повноцінного контролю і збільшення продуктивності структури, корпус розподільної гребінки використовують як платформу для:

  • клапанів випуску повітря;
  • клапанів зливу води;
  • приладів обліку;
  • витратомірів.

   Якщо вам потрібна установка колектора опалення , важливо пам'ятати, що вона не функціонує без насоса. А її монтаж є досить складним і вимагає особливих зусиль. Краще покластися на професіоналів, адже потрібно багато труб, виконання індивідуальної розводки від технічного елемента до всіх апаратів для обігріву.

   Особливості монтажних робіт і від чого залежить ціна?

   Грамотна установка колектора опалення полягає у визначенні теплових навантажень в приміщеннях, правильному підборі типу механізмів і забезпеченні розподілу тепла між ними. Всі прилади повинні підключатися до труб з достатнім прохідним перетином, щоб вистачило потоку і температури теплоносія. Система обігріву складається з труб, запірної арматури, фітингів і обігрівальних агрегатів. Класичними вважаються радіатори з бічним або нижнім підключенням. Вони бувають чавунні, сталеві або біметалеві.

   В вартість повноцінного монтажного процесу входить:

   • аналіз і розрахунки фахівців;
   • професійний підхід майстрів;
   • установка;
   • вивішування радіаторів;
   • підключення відповідних кранів;
   • ціна прокладки труб;
   • взаємодія з кранами і фітингами.

    Колектори також можуть використовуватися при установці теплої підлоги. В такому випадку, ціна буде відрізнятися.

    Чому варто скористатися послугами RemSanteh?

    Ви живете в Києві і мрієте модернізувати свою систему опалення? Замовляйте послуги в RemSanteh. Фахівці нашої компанії мають багатий досвід по монтажу або заміні обігрівальних систем. Співпрацюючи з нами, ви можете бути впевнені в якісному виконанні завдання, доступних цінах , нашої відповідальності і серйозному настрої. Оформити замовлення або подивитися, які ще послуги надають наші майстри, можна на офіційному сайті. А з питаннями чи побажаннями звертайтеся на нашу гарячу лінію. До зв'язку!


Быстрая консультация по телефону