Установка системи захисту від протікання води

- Аварійний виїзд на протязі години

- Гарантія на роботу від 1 року

- Безкоштовна консультація

Протікання води при поломці сантехнічного обладнання - одна з найчастіших проблем, з якими кожен стикався хоча б раз в житті. Якщо ж у вас такого ще не траплялося, то вам пощастило. Як би там не було, сучасні технології дозволяють запобігти появі «потопу» у вас вдома, навіть коли пошкоджені труби.

Принцип роботи «антіпротечек» полягає в умінні ними розрізняти електропровідність води і повітря. Якщо на пару електродів всередині датчика потрапляє рідина, то зменшується опір, що сприяє замикання електричного кола. Контролер отримує інформацію про це і подає сигнал на закриття клапана на стояку. Таким чином, вхідний кран перекривається до усунення причини підтікання.

Установка системи захисту від протікання води повинна бути виконана правильно, інакше вона виявиться неефективною, тому варто звертатися до фахівців. Якщо ви шукаєте майстрів в Києві , що пропонують дану послугу за невисоку ціну , то їх ви знайдете в компанії RemSanteh.

Види систем захисту від протікання води і їх установка

Способи інформування системами «антипотоп» бувають такі:

 • відображення індикатора на екрані контролера;
 • індикація на дисплеї, супроводжується звуковою сигналізацією;
 • перераховане в попередньому пункті доповнюється відправкою повідомлення через GSM або GPRS.

  Стандартна комплектація включає в себе кульові крани, контролер і датчики протікання. Кульові крани оснащуються електроприводом, при необхідності блокують контури водопроводу або опалювальної системи. Контролер - це блок управління, його головне завдання - перекриття крана до отримання відповідного сигналу, а також він відповідає за повідомлення власників про пошкодження, і за харчування датчиків. Його кріплення можливо в абсолютно будь-якому місці. Датчики підключаються тільки до безпечних джерел енергії, ставляться в тих місцях, де найбільше є загроза протікання. Вартість установки датчика протоки входить в загальну вартість складання всієї системи, яка складається з декількох етапів:

  • створення схеми з розміткою ділянок, де будуть встановлені елементи;
  • прокладання та з'єднання проводів;
  • врізання кульових кранів;
  • монтаж всіх наявних датчиків, і в кінці - блоку управління;
  • підключення і тестування на працездатність.

   Популярністю користуються такі системи сигналізації про протечках, як Нептун, Аквасторож і Gidrolock. Найбільш низька ціна у першого варіанту, при цьому найпоширенішим протягом довгих років залишається другий, завдяки своїм перевагам:

   • дозволяє ефективно розміщувати датчики навіть всередині великих приміщень;
   • дозволяє визначити місце, звідки протікає вода, з точністю до декількох сантиметрів;
   • сигнал добре чути не тільки для обладнання, а й поруч знаходяться людям;
   • має влагоустойчивий корпус;
   • забезпечується безперебійна робота системи;
   • нескладний і швидкий монтаж.

    Проте, варто проконсультуватися з професіоналами, щоб вибрати найбільш оптимальну модель, виходячи від потреб і фінансових можливостей.

    Установка системи захисту від протікання води компанією RemSanteh

    Фахівці нашої компанії виконують будь-які сантехнічні послуги з Києву < span style = "font-weight: 400;">. Якщо ви залили свою квартиру і сусідів, то ми допоможемо вам з ремонтом пошкоджених труб, а також нами може бути виконана установка системи захисту від протікання води щоб уникнути подібних катастроф у майбутньому. Ми гарантуємо оперативний і якісний результат. Детальніше з цінами можна ознайомитися в каталозі або уточнити їх у менеджера.

    Витратьте пару хвилин і оформите замовлення на сайті або по телефону прямо зараз, і вже в найкоротші терміни ви будете впевненими в безпеці вашого будинку. < / span>


Быстрая консультация по телефону