Установка унітазу

- Аварійний виїзд на протязі години

- Гарантія на роботу від 1 року

- Безкоштовна консультація

При проведенні ремонтних робіт в будь-якому приміщенні, найскладнішим, незважаючи на розмір кімнати, вважається ремонт санвузла. Як правило, більшість умільців намагається зайнятися ним самостійно, але так чи просто це, і до чого може привести самодіяльність - знають далеко не всі.

Монтаж сантехніки: особливості, варіанти підключення

Особливу увагу варто приділити увазі вироби, а також необхідно дізнатися про особливості обраної конструкції. Не варто забувати і про те, що потрібно враховувати тип підключення. Саме від нього буде залежати спосіб під'єднання нової конструкції до каналізаційної системи, показник ціни . Існує 3 варіанти:

 • прямий випуск в стіну. Один з популярних видів з'єднання, коли труба розміщується горизонтально по відношенню до підлоги. Коли виконується установка унітазу , варто приділити увагу особливостям каналізаційної системи в будинку і правильному, а головному надійному кріпленню до підлоги;
 • випуск в підлогу. Сантехніка з вертикальним випуском ідеально підходить для невеликого санвузла, її вартість також знаходиться в розумних межах. Каналізація проходить під підлогою, що дозволяє замаскувати комунікації, коли проводиться установка унітазу , і візуально збільшити кількість вільного простору в санвузлі;
 • козирькові або косою випуск. Завдяки тому, що нахил труби, яка врізається в каналізацію, становить 30 градусів, конструкція досить універсальна, установка унітазу не викликає труднощів.

  Вибираючи сантехнічну конструкцію для свого будинку, варто уважно підійти до її купівлі і врахувати спосіб врізання в загальну каналізацію, інакше доведеться витратити час на пристосування і реорганізацію площі. Не варто забувати і про вибір матеріалу (фарфор, фаянс, нержавіюча сталь, пластик), з якого виготовлений ваш унітаз. Він може вплинути як на тривалість експлуатації, так і на остаточну вартість монтажних послуг.

  Переваги співпраці з професіоналами

  Як правило, установка унітазу, ціна якої озвучується фахівцем, і залежить від складності виконаних маніпуляцій, вартості самого пристрою, проводиться швидко і без проблем. Розцінка може змінюватися в залежності від додатково проведених процесів, включаючи демонтаж старого унітазу, зміну способу підключення і використаних матеріалів. Звернувшись за допомогою до професіоналів своєї справи, в компанію RemSanteh в Києві , можете бути впевнені, що зробили правильний вибір, адже отримаєте доступ до наступних переваг:

  • лояльну цінову політику;
  • можливість замовити в Києві установку унітазу під ключ ;
  • завданнями займаються фахівці, зі знанням своєї справи;
  • при необхідності буде складена попередній кошторис;
  • завдяки індивідуальному підходу, поставлені завдання будуть виконані в строк, а також з урахуванням всіх побажань клієнта;
  • доступний показник ціни на установку інсталяції дозволить організувати простір в туалеті більш функціонально і приховати всі комунікації за красивою стіною;
  • надається гарантія якості.

   Скориставшись послугами фахівців, діяльність яких спрямована на надання якісних послуг, неодмінно отримаєте не тільки ідеально встановлену сантехніку, але і значно скоротите час, необхідний для завершення ремонтних робіт в санвузлі. Також, при необхідності у вас буде можливість отримати консультацію від досвідченого співробітника в телефонному режимі, наприклад, дізнатися, яка вартість робіт по установці підвісного унітазу .

   Компанія RemSanteh - це ваш надійний помічник у Києві < span style = "font-weight: 400;">, який обов'язково прийде на допомогу, якщо потрібно установка унітазу, ціна послуг буде максимально доступна. З професіоналами будь-які завдання будуть вирішені в термін.


Быстрая консультация по телефону