Виклик сантехніка в Боярці

- Аварійний виїзд на протязі години

- Гарантія на роботу від 1 року

- Безкоштовна консультація

Перелік наших послуг в Боярці

Наші фахівці виконують замовлення будь-якого рівня складності. Ми надаємо такі послуги з виконання і ремонту сантехработ:

 • монтаж водопровідних мереж та каналізацій;
 • установка сантехнічного обладнання (ванн, бойлерів, унітазів тощо.);
 • монтаж опалення ;
 • ремонт комунікацій та сантехнічних приладів.

  Всі ці роботи ми можемо виконати як окремо, так і в комплексі. Ремонт санвузла або кухні необхідно проводити з виконанням суміжних робіт: укладання плитки, штукатурка, обробка і т.д., які ми також виконуємо при необхідності.

  Наша фірма суворо стежить за професійним ростом своїх співробітників. При виконанні робіт ми використовуємо найсучасніші способи обробки, обробки, а також використовуємо новітні технології ремонту та будівництва, що дає нам можливість бути

  конкурентоспроможними на ринку сантехуслуг.

  Особливості сантехнічних робіт

  У Боярці, як і в будь-якому іншому місті, зараз немає проблеми знайти фахівців, які виконують сантехнічні роботи . Проблема в іншому - для цих робіт краще залучати перевірених і компетентних майстрів. Також важливим фактором є ціна на послуги з виконання сантехробіт.

  Наша компанія зарекомендувала себе і надає свої послуги жителям Боярки вже не перший рік. Наших сантехніків цінують, в першу чергу, за їх професіоналізм і відповідальність. Головний принципом компанії: якість і надійність виконання робіт в мінімальні терміни за справедливою ціною.

  Сантехработах - один з найскладніших видів будівельних робіт. Вони повинні проводитися в суворій відповідності з дизайнерським проектом. Реалізація цього проекту від початку і до кінця повинна виконуватися однією бригадою сантехніків . При дотриманні цих правил ви будете забезпечені надійною і безперебійною роботою обладнання.

  В подальшому необхідно вчасно проводити профілактику санітарно-технічного обладнання та при найменшому збої в роботі сантехнічних приладів або комунікацій необхідно звертатися до відповідних фахівців. Таким чином, Ви уникнете серйозної поломки, аварії, ризику підтоплення приміщення, затоплення сусідів знизу.

  Зв'язок з нами в Боярці

  Для виклику сантехніка можна набрати зазначені на сайті номера телефону або залишити онлайн заявку. Час роботи: щодня з 9:00 до 21:00. При необхідності, можливий нічний виїзд майстра на місце аварії. Оплата екстреного виклику проводиться за невелику додаткову комісію.


Быстрая консультация по телефону

Задайте Ваш вопрос сантехнику

Онлайн в мессенджере
чистка канализации   чистка канализации

Вызвать сантехника

срочный выезд