Видалення течі змішувача

- Аварійний виїзд на протязі години

- Гарантія на роботу від 1 року

- Безкоштовна консультація

У сучасному світі, душ без всяких сумнівів є більш швидким і комфортним способом підтримки особистої гігієни, в порівнянні з ванною. < / p>

Фахівці компанії Remsanteh Groupe оперативно і якісно проведуть роботи по демонтажу ванни і установці сучасного душа найпривабливішою комплектації. Кваліфікація співробітників і більш ніж десять років бездоганного сервісу вигідно виділяють компанію на тлі численних пропозицій щодо виконання робіт, пов'язаних з установкою, ремонтом і заміною сантехніки. Оперативні і злагоджені дії по достоїнству оцінені вдячними клієнтами компанії. Майстри Remsanteh Groupe оперативно і якісно обладнають душ будь-якої конфігурації і складності.

Типи душових

Душ можна розділити на дві великі групи: кабінки і зональні. Облаштування перших передбачає монтаж готової кабіни з піддоном різної висоти, шторками і обладнанням для подачі води. Функціонал таких пристроїв зростає зі збільшенням ціни. Дорогі моделі оснащені:

 • електронною системою управління;
 • гідромасажерами - вертикальним і вбудованим в піддон, приставкою для ніг;
 • парогенератором;
 • аеромасажем;
 • сидінням.

  Крім того, в таких боксах передбачено ефективне освітлення, полички для засобів по догляду за тілом, можна встановити з'єднання, є радіоточка.

  Зональний душ від боксу відрізняється тим, що, то ж обладнання встановлюється стаціонарно: система зливу монтується безпосередньо в підлогу, інші блоки - в стіни. Такий душ економить місце, але роботи з його встановлення повинні бути ідеальні з точки зору гідроізоляції зони і монтажу кожної деталі.

  Особливості вибору

  Бажання позбутися набридлої ванни на користь динамічного душа - цілком виправдано, ще привабливіше виглядає ідеальний тандем - ванна і душ. Звичайно ж, ними не варто нехтувати, якщо площа ванної кімнати дозволяє розмістити і те, і інше. Але це, так би мовити, ідеальний варіант, який, на жаль, практично неможливий в більшості приміщень житлового фонду, побудованого в минулому столітті. Як правило, питання стоїть «або-або», але якщо ви зробили вибір на користь душа, то варто подбати про те, щоб його розміри вписалися в відведену площу.

  Звичайно ж, дуже важливо забезпечити професійну установку далеко недешевого і аж ніяк не дуже простого обладнання, щоб уникнути протікання і інших неприємностей.


Быстрая консультация по телефону