Встановлення батарей

- Аварійний виїзд на протязі години

- Гарантія на роботу від 1 року

- Безкоштовна консультація

Установка батарей - це трудомісткий процес, який потребує відповідальний підхід і вимагає спеціальних навичок. Щоб зима проходила в теплій і комфортній атмосфері, рішення задачі варто довірити професіоналам. Майстер зобов'язаний перевірити безпеку монтажу та переконатися в тому, що встановлена ​​конструкція буде працювати справно, не приносячи шкоди вашим сусідам, якщо мова йде про установці батарей в квартирі .

Коли варто задуматися про зміну батарей

З приходом опалювального сезону мешканці багатоповерхівок скаржаться на низьку інтенсивність опалення і відносно холодні батареї, але не все залежить від комунальної служби. Якщо на вашій батареї з'явилися дефекти або вона стоїть вже більше 10 років, необхідно задуматися про її заміну. На ринку наданий широкий асортимент радіаторів, але якими б хорошими вони не були, при неналежному монтажі вироби не принесуть бажаного результату.

Професійна установка батарей - це єдине вірне рішення, яке ви можете прийняти. Вибирайте фахівців, які знаються на системах опалення, які мають багатий досвід роботи і відповідально до неї відносяться. Звернувшись за допомогою в компанію RemSanteh, яка знаходиться в Києві , ви можете не сумніватися в правильності свого вибору, адже отримаєте доступ до наступних переваг:

 • монтажними роботами будуть займатися фахівці зі знанням своєї справи;
 • при необхідності ви отримаєте кваліфіковану консультацію і зможете раціонально розподілити не тільки грошові кошти на купівлю обладнання, але і оптимізувати його роботу;
 • в порівнянні з іншими компаніями в Києві, ціна установки радіаторів - конкурентоспроможна і лояльна;
 • здійснюється виконання робіт будь-якої складності;
 • надається гарантія якості на надані послуги.

  Зважившись на установку батарей опалення в квартирі , подбайте про те, щоб на кожному етапі роботи дотримувалися правила монтажу. Тільки в цьому випадку ви зможете не переживати, що в подальшому виникнуть проблеми з експлуатацією або не вийде обігріти приміщення в холодну погоду.

  Види радіаторів та їх особливості

  Сьогодні величезний вибір батарей дозволяє придбати будь-яку конструкцію виходячи з розміру, матеріалу виготовлення, вартості і з урахуванням площі приміщення, в якому вони будуть встановлюватися. Залежно від матеріалу, батареї бувають:

  • алюмінієві - легкі, не викликають труднощів під час монтажу. Мають привабливий зовнішній вигляд і забезпечують високу тепловіддачу. Установка батарей опалення в квартирі проходить швидко;
  • чавунні - головною перевагою є доступна ціна , простота в обслуговуванні. Для того щоб вони створили комфортний мікроклімат, батарея повинна бути багатосекційній;
  • сталеві - стійкі до корозії і реалізуються за прийнятною вартості ;
  • біметалеві - вироби невеликої ваги, мають естетичний вигляд і забезпечать високий рівень тепловіддачі .

   Якщо вас цікавить установка батарей, ціна якої виявиться лояльною, віддавши перевагу співпраці з RemSanteh, ви можете не переживати про якість послуг, адже всі роботи будуть виконані на найвищому рівні. При монтажі врахуються всі особливості конструкції і буде підібраний найоптимальніший метод її приєднання до комунікацій. Також вам не доведеться думати, куди подіти сміття, що утворилося в процесі монтажу, його заберуть співробітники нашої компанії і залишать чисте робоче місце.

   Установка батарей повинна бути якісною, довіртеся професіоналам. З найкращими майстрами в своїй справі ви збережете вільний час, гроші, нерви. Зустрічати зиму в Києві буде легко і просто. Переконайтеся в цьому самі, а фахівці з RemSanteh вам в цьому допоможуть.


Быстрая консультация по телефону