Встановлення бойлера

- Аварійний виїзд на протязі години

- Гарантія на роботу від 1 року

- Безкоштовна консультація

Відсутність гарячої води в крані виразно доставляє дискомфорт, тому, щоб такі періоди проходили непомітно, варто задуматися про < / span> установці водонагрівача . Для забезпечення тривалого терміну служби, захисту від замикання, протікання труб, при монтажі потрібно враховувати кілька важливих нюансів, тому найкраще звертатися до фахівців. Нашою компанією RemSanteh, що працює по Києву , виконується швидка і якісна установка бойлера, ціна якої доступна для всіх.

Основні особливості монтажу бойлера

Водонагрівачі бувають двох видів:

 • проточні - завдяки компактності, забезпечують швидке нагрівання, економічно вигідні, якщо потрібно лише невелика кількість води;
 • накопичувальні - можуть бути різних обсягів, підтримують постійну температуру, забезпечують гарячою водою кілька водорозбірних точок.

  За способом підключення електричного бойлера поділяють на тимчасове та стаціонарне. Перший варіант передбачає використання звичайного душового шланга, при цьому гаряча вода буде литися через 30-40 секунд після відкриття крана. При стаціонарної схемою подача гарячої води відбувається паралельно щодо системи водопостачання.

  Монтаж бойлера починається з правильного вибору місця. Варто врахувати, що повинен забезпечуватися вільний доступ до приладу протягом всього часу користування. Стіна повинна бути міцною, що витримує важку навантаження, тобто гіпсокартонна для цих цілей не підійде. Важливо звернути увагу на стан проводки, її перетин, вона повинна витримати потужність водонагрівача. Також потрібно оцінити стан труб і стояків, і при необхідності їх замінити.

  Під час експлуатації можуть з'явитися такі проблеми:

  • при нагріванні чути шум, що супроводжується стуком і тріском;
  • нагрівальний прилад сам по собі часто включається і вимикається;
  • сильно витрачається електроенергія;
  • з крана гарячої води тече іржава вода або з неприємним запахом;
  • температура води непостійна;
  • прилад не вмикається зовсім.

   Поява хоча б одного з цих ознак говорить про те, що потрібно чистка бойлера, ціна на дану послугу невисока, тому краще скористатися нею відразу, щоб продовжити термін служби водонагрівача. Нагрівальний елемент очищається від скам'янілих утворень, з бака очищається накип, при необхідності роблять заміну елементів з актуальної вартості .

   Монтаж бойлера фахівцями компанії RemSanteh за доступними цінами

   Якщо вас цікавить установка бойлера, ціна на послугу в нашій компанії може варіюватися в залежності від складності підключення, яка передбачає необхідність врізки в трубопровід, виведення розетки, окремої підводки труб від стояка каналізації до нагрівального приладу. Приблизна вартість вказана на сайті, а також ви можете все уточнити у наших консультантів, зателефонувавши за вказаним номером телефону.

   Наші фахівці з невисоким цінами виконують наступні етапи роботи:

   • кріплення бойлера на стіну оптимальним способом;
   • підключення до системи водопостачання, герметизація з'єднань;
   • підводка електроживлення із застосуванням відповідних провідників;
   • наповнення водонагрівача і тестування працездатності;
   • проведення інструктажу по правильній експлуатації для продовження терміну служби.

    Ми пропонуємо різні сантехнічні послуги, ціни на них - одні з найнижчих в Києві , при цьому ми гарантуємо високу якість роботи, так як в нашій команді є тільки професіонали з багаторічним досвідом.


Быстрая консультация по телефону