Встановлення душової кабіни

- Аварійний виїзд на протязі години

- Гарантія на роботу від 1 року

- Безкоштовна консультація

Після важкого робочого дня кожному хочеться трохи розслабитися і усамітнитися. А де це зробити як не в добре облаштованій ванній кімнаті? Гарячий або контрастний душ допоможе змити втому і знайти нові сили для виконання різного роду завдань. Якщо ви цінуєте комфорт під час купання, замовте монтаж душової кабіни у кращих фахівців Києва і насолоджуйтеся приємним проведенням часу у ванній кімнаті.

Чому в Києві варто вибирати професійних сантехніків

Як тільки ви зважитеся на зміну обстановки і захочете поміняти звичну вам ванну на гидробокс, зверніться за допомогою до RemSanteh. До переваг співпраці з професіоналами можна віднести такі фактори як:

 • співробітники компанії мають профільну освіту та великий досвід роботи, який дозволяє впоратися з завданнями різної складності;
 • збірка душової кабіни буде виконана у встановлені терміни, з урахуванням побажань клієнта;
 • по завершенню ремонтних або монтажних робіт буде проведено прибирання і вивезення всіх відпрацьованих матеріалів;
 • вартість послуг знаходиться в розумних межах і вам не потрібно буде переплачувати; < / span>
 • по завершенню монтажу, буде надана річна гарантія на виконані роботи.

  Віддавши перевагу співпраці з справжніми профі, вам не доведеться переживати про те, що затягнеться < b> установка душової кабіни, ціна виявиться завищеною, а ви довго не зможете користуватися своєю улюбленою ванною кімнатою.

  Пам'ятайте, самостійна установка душової кабіни , ціна якої буде мінімальною, може спричинити додаткові витрати, втрату вільного часу і зайву витрату нервів, яка вам ні до чого. Незнання тонкощів в монтажі обраної конструкції, і особливостей її експлуатації, може дати збій зливу, втрати герметизації; появі грибка, а також деформації кабінки.

  Основні нюанси установки душової кабіни

  При виборі і установці конструкції необхідно звертати увагу на:

  • цілісність кабіни;
  • наявність всіх деталей для монтажу;
  • наявність інструкції.

   Самостійний монтаж, як і ремонт встановленої душової кабіни , може відняти масу часу, привести до непередбачених і неприємних наслідків, в тому числі, до необхідності заміни всього обладнання і проведення позапланового ремонту у ванній кімнаті. Чи знаєте ви, що тільки фахівець зможе правильно встановити піддон і врахувати всі деталі по монтажу?

   У деяких випадках, при відсутності каркаса, необхідно виконати додаткове зміцнення піддону, а для цього потрібно знати, як правильно створити бетонну подушку. Якщо у вас немає спеціальних навичок, установка душової кабіни буде досить складною.

   Також не варто забувати, що потрібно буде під'єднати зливний шланг, підвести водопостачання, герметизувати всі стики і виконати підключення гарячої і холодної води. Збірка душового боксу не так проста, як здається. Тому, не експериментуйте, а довіртеся професіоналам Києва .

   Звернувшись за допомогою в RemSanteh, ви неодмінно залишитеся задоволені вибором, цінами < / b> і роботою злагодженої команди. Для початку співпраці необхідно зв'язатися зі співробітником компанії в телефонному режимі, і уточнивши всі тонкощі роботи, а також всі нюанси, дочекатися виїзду сантехніка на будинок.

   Лояльне ставлення до кожного клієнта дозволить визначитися зі зручним для вас часом і почати монтажні або ремонтні роботи за доступною < / span> ціною, виходячи з ваших побажань і тимчасових обмежень.

   Вибирайте кращих у своїй справі і не переживайте ні про правильність прийнятого рішення, ні про доцільність витрачених коштів на установку скляної душової кабіни або гідробоксу під ключ, складання боксу на місці.


Быстрая консультация по телефону