Встановлення раковини

- Аварійний виїзд на протязі години

- Гарантія на роботу від 1 року

- Безкоштовна консультація

Установка раковини - процедура, що здається простою тільки на перший погляд. Насправді тут є чимало тонкощів і нюансів. І виконувати монтажні роботи повинен знає майстер, щоб виключити ймовірність допущення помилок, їх можливі наслідки. Якщо ж з метою економії пробувати впоратися із завданням самостійно або довірити робочий процес недосвідченому фахівцеві, є ризик зіткнутися з такими проблемами:

 • неправильний вибір рівня розташування сантехніки. Якщо раковину встановити занадто високо або низько, користуватися нею буде незручно;
 • течі в місцях з'єднань. Доведеться заново розбирати комунікації, збирати знову, поправивши або замінивши ущільнювачі;
 • пошкодження стін, меблів або самої сантехніки. Установка раковини здійснюється із застосуванням великої кількості інструменту, в тому числі, дрилі або перфоратора. Якщо працювати не акуратно, є ризик зіпсувати обробку, предмети в приміщенні.

  Ми прекрасно розуміємо, що бажання заощадити цілком природно, але не хочемо, щоб ви експериментували з монтажем тендітної сантехніки , замовляли послуги сумнівних фахівців, витрачали зайвий час на усунення що з'явилися проблем. Саме тому ми встановили такі ціни, щоб кожен клієнт міг скористатися нашими пропозиціями без будь-яких сумнівів. Звертаючись до компанії RemSanteh, яка працює в місті Києві , вам не доведеться думати, як вирішити питання дешевше. У нас прекрасно поєднується лояльна ціна робіт з їх високою якістю.

  Особливості установки раковини

  Установка раковини буде відрізнятися по вартості < / b> і кількості затраченого часу залежно від декількох моментів. Перш за все на процес монтажу впливає вид самої сантехніки. Раковини представлені на ринку в таких варіантах:

  • на п'єдесталі або, як ще називають такі конструкції - «тюльпани». Вони призначені для ванній ;
  • накладні - встановлюються на стільницю, підносяться над її поверхнею приблизно на 10 см;
  • врізні - такі моделі врізаються в стільницю , тому виглядають максимально ергономічно. Часто встановлюються на кухні ;
  • з кріпленням до стіни - консольні конструкції. Надійно утримуються в заданому положенні без громіздких тумб;
  • меблеві - часто йдуть в комплекті з меблями, але теж вимагають установки, зокрема, підключення до зливу, водопроводу. < / li>

   Звичайно, людина, що не володіє спеціальними знаннями в даній області, не може знати про всі нюанси установки кожної з різновидів раковин. Але в штаті нашої компанії працюють досвідчені майстри, які прекрасно розуміють суть і тонкощі майбутньої роботи, виконують її швидко, якісно і сумлінно. Ми працюємо з будь-сантехнікою незалежно від матеріалу виготовлення, форми, способу установки і габаритів. Кожному клієнту гарантуємо гідну якість результату.

   Як замовити установку раковини

   Ми прекрасно розуміємо, як мало вільного часу у сучасних людей, тому пропонуємо жителям Києва викликати сантехніка по телефону, приділивши замовлення послуги всього кілька хвилин. В процесі телефонної розмови ми уточнимо всі нюанси, які відіграють важливу роль в конкретній ситуації, а майстер прибуде за вказаною адресою строго в обумовлений термін. Він виконає роботу швидко, професійно і акуратно, тому домочадці не відчують особливого дискомфорту, як і сусіди. Уже зовсім скоро ваша сім'я зможе насолоджуватися новенької раковиною і з задоволенням нею користуватися.

   Якщо потрібна інша сантехнічна допомогу, ми з радістю її надамо. Ознайомтеся на сайті з усіма пропозиціями або дізнайтесь інформацію у менеджера.


Быстрая консультация по телефону