Монтаж каналізації

- Аварійний виїзд на протязі години

- Гарантія на роботу від 1 року

- Безкоштовна консультація

Якщо ви купили земельну ділянку і будуєте будинок, то монтаж каналізації - один з найважливіших етапів будівництва. Якщо ж система водовідведення вже встановлена, але вона не працездатна, то потрібно провести її заміну. Тривалість терміну експлуатації значно скорочується при:

 • використанні жорсткої води з кальцієвими і магнієвими солями;
 • інтенсивної експлуатації мереж, що призводить до поступового зниження просвіту каналізаційних труб;
 • порушення технології робіт під час монтажу або заміни труб;
 • зовнішньому впливі негативної температури (промерзании).

  Процес установки вимагає особливих навичок і підвищеної уважності, так як будь-яка помилка може спричинити серйозні ускладнення. Тому, якщо ви перебуваєте в Києві , довірте цю роботу професіоналам з компанії RemSanteh.

  Як проводиться монтаж каналізації

  Монтаж каналізації включає в себе кілька етапів. Перш за все, розробляється проект по установці. На даному етапі необхідно скласти схеми з точним розташуванням всіх елементів, позначенням місця проходження водостічної системи, зазначенням всіх відстаней і розмірів, повним списком фітингів для труб, включаючи ревізійні та очисні відводи, і місць кріплення. Відразу ж розраховуються витрати на сировину і вартість робіт. Далі закуповуються необхідні матеріали та обладнання.

  Коли все готово безпосередньо для роботи, проводиться демонтаж старої системи при необхідності, а після здійснюється вже установка нової каналізації . Для початку збирається внутрішня система відводу стоків, встановлюються локальні очисні споруди. У приватних будинках комунікації приєднуються до септика , очищає стік на 75% і більше. Тому монтується зовнішня частина каналізації, що з'єднує внутрішній стояк будинку і септик. Облаштування фанової труби необхідно для відводу неприємних запахів.

  Після закінчення робиться настройка системи і тестування її працездатності.

  Що впливає на вартість монтажу каналізації

  Вартість установки каналізації під ключ залежить від декількох факторів:

  • висота / глибина прокладки трубопроводів;
  • напірна або безнапірна каналізація;
  • матеріал виготовлення труб і їх розмір;
  • число фасонних елементів;
  • наявність очисних споруд каналізації;
  • спосіб кріплення трубопроводів;
  • загальна складність робіт;
  • кількість необхідного обладнання;
  • особливості земельної ділянки і т.д.

   Конкретна ціна послуги називається нашим майстром тільки після виїзду і огляду місця, уточнення всіх необхідних деталей. Їм складається письмова кошторис, ми не вимагатимемо додаткових витрат, не обумовлених заздалегідь.

   Як замовити монтаж каналізації

   Наша компанія працює по Києву і надає такі послуги, як установка внутрішньої і зовнішньої каналізації під ключ, заміна стояка, а також інші сантехнічні роботи. Наша команда складається виключно з досвідчених фахівців, які кожну задачу виконають швидко і якісно. Ви отримуєте гарантію якості сервісу на 1 рік.

   Оформити замовлення ви можете онлайн на нашому сайті або ж зателефонувавши за вказаним номером телефону. При необхідності ви можете задати всі ваші запитання менеджеру, він детально проконсультує вас по кожній послузі. З ним ви обговоріть всі важливі моменти, обговоріть зручний час для виїзду майстра і розрахуєте приблизну вартість робіт.

   Якщо вам потрібен монтаж каналізації , замовляйте у компанії RemSanteh прямо зараз, ми завжди раді допомогти.


Быстрая консультация по телефону